de-"Najdi svou cestu" - kurz Filip Linhart, Modi Singh

05.03.2019

Datum: 4.7. - 7.7.2019

Místo: Údolí volavek

Cena: 3.950,- Kč

Kurz je zaměřen na to, abychom v klidu nádherné přírody našli i svůj vlastní vnitřní klid a naslouchali svému nitru v tom, co opravdu chceme v životě dělat, co nás bude bavit, naplňovat a co nás může i živit. V běžném životě není v dnešní době vůbec jednoduché se zastavit, zklidnit se a a objevit, po čem přesně toužíme. Máme určité představy, touhy, ale chybí nám přesnější specifikace, zaměření nebo zařazení těchto změn citlivě do našeho stávajícího života. A je škoda plýtvat svým životem a pak se jednou ohlédnout a říci - vždyť jsem mohl žít úplně jinak, jen kdybych měl více odvahy, chuti a disciplíny jít za svými sny. Život pro každého z nás nabízí spoustu možností a zážitků, tak pro to nevyužít:-)

V rámci kurzu jsou zařazeny účinné techniky z různých oblastí a časů - dýchací techniky, aktivní i klidové meditace, napojení se na přírodu a další. Některé jsou moderní, některé velmi staré, některé jsou vědecky testovány, jiné mají původ šamanský nebo ve východních filozofiích. Jsou seřazeny tak, aby měly co největší účinek a zároveň abychom měli z kurzu krásné zážitky.

Tento kurz je mimořádný tím, že jeho součástí bude seminář "Jak žít v radosti, lásce a poznání sama sebe" našeho váženého přítele a učitele Modiho Singha, který od svých 20 let cestuje po světě, čte z ruky, učí a zaměřuje se na poznání svého pravého já. Na tuto část semináře je možné se přihlásit i samostatně. Pro podrobnější informace se podívejte na https://www.udolivolavek.cz/l/jak-zit-v-radosti-lasce-a-poznani-sama-sebe-amarjit-modi-singh/

Kurz je 4-denní, začíná odpoledne 4.července v 17 hodin a končí v neděli 7.července ve 14 hodin. Místo konání je Údolí volavek. Ubytování bude buď v týpí, v chatách, ve vlastním stanu nebo pod širákem, dle vašeho výběru. Jídlo během kurzu je zajištěno a bude převážně vegetariánské s výjimkou grilování ryb na ohni.

Kurz vede Filip Linhart (více na filiplinhart.com) a Modi Singh (modisingh.com).