de-Prožitkový kurz pro ženy - "Pohlazení duše"

15.06.2020

Datum : 15.-18.10. (sraz v 16h - dle možností)

Místo : Údolí volavek (www.udolivolavek.cz)

Cena : 3500,- Kč (včetně ubytování)

Milé ženy,

Srdečně vás zvu na další prožitkový kurz ženských meditací, který se tentokrát koná už od čtvrtka.

Přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat s nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. S hudbou, která pohladí vaší duši a zároveň rozjasní vaše srdce.

Téma je pohlazení duše.....terapie tancem, léčivý dotek, probuzení ženství, intuice a mnoho dalšího. Máme různá zranění či únavu, stres ... - je čas na pohlazení duše i těla, na pohlazení tancem, speciálními meditacemi a masážemi.

Meditace jsou aktivní a taneční, během kurzu propojení a rituály s přírodou, výklad karet, aromaterapie.
Ženské meditace jsou jemné a laskavé. Podporují plynutí, jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Uvolňují a léčí ženskou duši a uzdravují tělo - s hudbou, která využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem, a která je zaměřená speciálně pro ženy.
Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravení těla, k harmonizování psychické zátěže. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby. Dokáže zasáhnout příčinu jakéhokoliv problému a pracovat s ní.
Kdo se chce přidat, zastavit si čas, navrátit klid, radost a jemnost do své duše, rezervujte si místo.

Kurz probíhá v krásné přírodě

Těším se na vás.
Denisa


V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasílám emailem před akci. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě:-). Ubytování je buď v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou. Kdo má chuť, může se ubytovat v týpí.


přihlášení
mobil : 603 171 612
email: denisa@pretia.cz
www.denisalinhartova.cz