de-Prožitkový víkend vědomého pohybu

04.08.2021

Datum: 3.-5. prosince 2021

Místo: Údolí volavek

Cena: 3.800,-Kč

Prožitkový víkend vědomého pohybu změní váš pohled na cvičení a přístup ke svému tělu. 3 dny intenzivního vnímání svého těla a jemného pohybu vám přinesou víc než jen uvolněné tělo a dobrou náladu.

V nádherném prostředí uprostřed přírody v úzké skupině lidí zpomalíte a snadno zaměříte pozornost na svoje tělo a začnete ho vnímat (a to nejen v bolesti a omezení, ale i pružnosti a radosti).

Uvědomíte si, že zdravotní cvičení a vědomý pohyb lze jednoduše zařadit do každodenních aktivit a činností bez ztráty času. Ověříte si, že vnímat svoje tělo znamená cvičit trošku jinak a hlavně hýbat se bez bolesti.

Objevíte, že velmi jemné cvičení, často téměř nepatrné, je velmi efektivní a mocné, ale současně i hravé a zábavné. Zažijete lehkost přirozeného pohybu a budete se radovat z pohybu svého těla. Zjistíte, jak málo práce těla stačí, abyste si dobili energii a rozzářili se úsměvem.

  • Zaměříme se na zdravotní cvičení, kde srovnáme křivku páteře a tím aktivuje střed těla.
  • Protáhneme tělo, pochopíme souvislosti.
  • Doplníme to zkoumáním přirozeného pohybu, objevením pro tělo snadného a funkčního pohybu.
  • Vše zapojíme do celého dne - u jídla, cesty na záchod, na procházce, odpočinku v sedě a všeho dalšího.

Dovolit si "vypnout", věnovat se svému tělu, najít oporu v sobě, naučit se efektivně pracovat s pohybem - to může být pro mnohé výzva ...

Změnu pocítíte okamžitě. Více energie, protažené a aktivované tělo na období vánoc. Jiný přístup k pohybu a svému tělu však zůstane.

Budete vědět, jak do úklidu, pečení, práce u PC, do sezení na návštěvách vnést jemný pohyb, který vám přinese okamžitou úlevu, sílu i jistotu.

Jak si hrát s vlatním tělem a zdravě cvičit kdykoliv a kdekoliv. Samozřejmě tajně a neviditelně pro ostatní, ale s obrovským efektem pro vás.

Prožitkový víkend vědomého pohybu vám přinese

  • okamžité uvolnění i energii,
  • dlouhodobou změnu,
  • jiný přístup k pohybu i sami sobě...

Vše proběhne intenzivně, ale jemně, hravě a JINAK v polovině adventu :-)

Celý víkend vás bude provázet a pečovat o vás MICHAELA PATÍKOVÁ. Míša je lektorkou individuálních i skupinových lekcí zdravotního cvičení, vědomého pohybu a tejpování. Dá vám prostor k tomu, abyste se naučili pohyb dělat JINAK a pochopili proč a jak. Miluje propojování cvičení do běžných denních aktivit a tím sobě i vám mění život.

Další informace a přihlášení https://michaelapatikova.cz/cviceni/pobyt/