de-Roční škola - "Léčivá síla ženy"

14.12.2022

Milé ženy,

srdečně vás zvu na roční školu v roce 2023 "Léčivá síla ženy".

Přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat.
S nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. S hudbou, která pohladí vaší duši a zároveň rozjasní vaše srdce.

Co vás čeká

 • spojení a nádherná síla s ostatními ženami v úžasné skupince, která už se tvoří
 • bezpečný uzavřený kruh s pochopením a láskou
 • setkání s umocňující silou nádherné přírody
 • v rámci roční školy osobní konzultace každý měsíc

Každá žena je jedinečná a něčím výjimečná. V roční škole tuto jejich jedinečnost a krásu probouzíme. Na kurzech vytváříme bezpečný prostor a každá žena může být svá i se svými stinnými stránkami, na nic a před nikým si nemusí na nic hrát a nemusí nosit žádnou masku. Tyto stinné stránky vezmeme, uchopíme do dlaní a s láskou společně přeměníme..... protože většinou to, co je naší nejhlubší stinnou stránkou je zároveň naším největším potenciálem.

Vyzkoušíte si mnoho meditací a zažijete poznání, která přesahují hranice všedních dní. Naplníte a pohladíte svou duši.

Mezi jinými se zaměříme na:

 • rozkvět ženy
 • léčivou sílu ženy
 • aromaterapii
 • práci se živly
 • šamanismus, rituály na rovnodennosti a podporující ženskou sílu se živly
 • přechodové rituály
 • archetypy ženy
 • probuzení intuice
 • terapii tancem
 • různé druhy meditací, ať už aktivní nebo klidové
 • výklad karet
 • práci s čakrami a mudry
 • uvědomění si vlastní síly a vlastní tvorby života
 • probuzení vnitřní léčitelky
 • imunitní posílení
 • sebe léčení na všech úrovních
 • vedení ženy k nalezení vlastní cesty a její pravé podstaty, jak v osobním tak pracovním životě.

Prožitkové kurzy - teorii si můžete kdekoli přečíst, vaše hlava všechno ví, ale vaše srdce, vaše tělo, vaše duše to potřebuje procítit, prožít... Ať už prožít sílu, procítit lásku, procítit vášeň a vše, co vaše tělo i duše potřebuje...pak nastává integrace....nádherné znovuzrození vás samých.

Ženské meditace, které jsou nedílnou součástí roční školy, jsou jemné a laskavé. Podporují plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Uvolňují a léčí ženskou duši a uzdravují tělo. S hudbou, která využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem a která je zaměřená speciálně na ženy.

Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravení těla, harmonizování psychické zátěže. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby. Dokáže zasáhnout příčinu jakéhokoliv problému a pracovat s ní. 

Kdo se chce přidat, zastavit si čas, navrátit klid, radost a jemnost do své duše, rezervujte si místo.

Termíny

Dubnový termín je úvodní, kde můžete zažít a prožít prodloužený víkend a následně se rozhodnout jestli vstoupíte do roční školy.

Kolik bude setkání?

4 setkání v roce.

13. -16.4.

18. -21.5

29.6. -1.7.

5. - 8.10.

Cena kurzu

 • je 23000,- Kč Při zaplacení do konce ledna 20000,-Kč. Pokud si chcete nejdříve kurz ochutnat v dubnu, cena je 4.500,-kč a z celkové ceny vám pak bude tato cena odečtena.

V ceně kurzu je

 • náplň kurzu
 • v průběhu kurzu inspirace, témata k zamyšlení, či k samostatnému zpracování
 • ubytování v hodnotě 6000,-Kč www.udolivolavek.cz
 • krásné místo s keltskými kořeny, které už samo o sobě má nádherné léčivé schopnosti
 • kdo nemá auto, vždy se najde místo v autě, s kým se můžete svést.
 • 4 osobní konzultace v hodnotě 6000,-kč - osobní péče pro co největší přínos
 • 15% sleva na další ubytování mimo kurz v Údolí Volavek

Chcete-li více informací o roční škole, a jak probíhají kurzy a jiné dotazy, neváhejte mě kontaktovat, ráda vám je zodpovím.

Denisa Linhartová

603 171 612

www.denisalinhartova.cz

Denisa Linhartová je průvodkyní osobního rozvoje, terapie tancem, terapie přírodou a roční školy "Léčivá síla ženy". Je také zakladatelkou projektu Relaxačních her pro děti Pretia Kids. 

A protože lépe než já dokáží popsat roční školu ženy, které už školou prošly, tak vám přikládám pár referencí níže.

Co mi roční škola "Léčivá síla ženy" přinesla?

V prvé řadě vděčnost ke svému životu a všech jeho částí. Možnost vidět situace, které každodenně přicházejí, z jiného úhlu/jiným pohledem, radovat se z maličkostí.

Objevit a vyřešit si traumata z dětství a zaběhlé vzorce chování, kterých jsem si mnohdy nebyla vědoma ...... či vědoma byla, ale neuměla je změnit.

Objevit ženu v sobě, která nemusí vše vyřešit, která je jemná, ženská, ale může být i divoká čarodějnice a vše je v pořádku. Každá má stránka je v pořádku.

Umění plynout a pustit záležitosti, které nemohu ovlivnit.

A hlavně plně zažít a uvědomit si skutečnost, že v dané chvíli dělám to nejlepší co umím... proto se nemusím trestat a pokud si to budu plně uvědomovat, tak příště se podaří lépe.

Spoustu těchto věcí, které píši, můžete objevit v knihách, ale v kurzu máte možnost si vše plně uvědomit a hlavně PROŽÍT. A jakmile prožijete, tak mohou být určité záležitosti uzavřeny a určité otevřeny. Lépe si uvědomujete, jak v daných chvílích chcete reagovat, jak chcete žít.

ŽIJETE SVŮJ ŽIVOT VĚDOMĚ.

Život je cesta a tak neznamená, že za 1 rok vyřešíte všechny své problémy a stanete se osvícení :) ...ale pokud si budete přát na sobě pracovat, tak se po absolvování tohoto kurzu stanete lehčí, spokojenější, šťastnější a hlavně SVOBODNĚJŠÍ. ❤

Šárka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Deni pro nás vytvořila bezpečný prostor, v kterém jsem mohla být sama sebou bez jakéhokoli hodnocení. Denisy vedení bylo v jemnosti, přijetí, lásce, síle a humoru. Vždy setkání plné překvapení a dalších střípků do mé mozaiky. Silné okamžiky, které se zapsaly do každé buňky mého těla. Cesta poznání pokračuje... Děkuji Deni

Štěpánka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

" Už několik let jezdím do Údolí Volavek na kurzy k Denise a tento rok jsem měla možnost být žákyní Roční školy ( Léčivá síla ženy).
Naučila jsem se díky skvělému vedení i rozmanité náplni kurzů najít cestu k sobě, do svého nitra, vyléčit traumata nejen z dětství, žít přítomností... Mnoho strachů z mého života odešlo díky meditacím a rituálům, kterými jsem ve škole prošla.
Je třeba zmínit, že jsem se ve skupině žen cítila bezpečně a takovou sílu a podporu jsem ještě nezažila.
Tedy pár slovy: nadšení, svoboda, přátelství, ochrana, úžasné meditace, rituály, energie...
Mohla bych psát a psát, ale chci už jen říct: pokud stojíte na místě a chcete vykročit a najít cestu k sobě, k přírodě, k lásce, k přátelství...ze srdce doporučuji Roční školu v Údolí Volavek."

Radka Šebetková

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kto som? Kto som, keď som sama so sebou? Kto som, keď zahodím všetky masky a predstavy o sebe, vzorce, naučené chovanie, kultúrne, náboženské, rodinné vplyvy? Ročná škola : "Liečivá sila ženy" je nádherný, dobrodružný koncept vrátenia sa DO SEBA a objavenia nielen blokov, zacyklenia a prekážok, ktoré nám bránia vidieť svoju prapôvodnú podstatu, ale aj cesty k svojej sile, ľahkosti, pochopeniu a prijatiu seba samej v celistvosti a komplexnosti. Z celého srdca ďakujem celému kruhu a Tebe, Deni, za Vedenie!

Monika

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Deni jedním slovem díky!

Díky tobě jsem poznala spoustu úžasných žen. Víkendy s tebou nazývám "bonbónky pro duši". Máš obrovský dar a nebojíš se ho využívat. Jsem ti za vše nesmírně vděčná. Tvou roční školu vřele doporučuji všem ženám bez výjimky a hlavně těm, které se v životě tak trochu hledají a neví co se sebou, jsi nám úžasnou průvodkyní ❤️.

Vanda