de-Ženské meditace „Vnitřní svoboda a klid" – důvěra v proces

27.07.2021

Téma je vnitřní svoboda a klid... umění odevzdat, důvěra sama v sebe, život a hlavně důvěra v proces. Tyto meditace jsou i výborné jako lék proti workoholismu a přehnanému shonu.

Datum : 25.-29..11. (sraz v 17h -dle možností)

Místo : Údolí volavek (www.udolivolavek.cz)

Cena : 3.700,- Kč (včetně ubytování)


Milé ženy,

srdečně vás zvu na další prožitkový kurz ženských meditací, který se koná už od čtvrtka.

Přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat - s nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. S hudbou, která pohladí vaší duši a zároveň rozjasní vaše srdce.

Téma je vnitřní svoboda a klid... umění odevzdat, důvěra sama v sebe, život a hlavně důvěra v proces. Tyto meditace jsou i výborné jako lék proti workoholismu a přehnanému shonu.

V rámci kurzu probuzení vnitřní síly, posílení ženství, terapie tancem, intuice a mnoho dalšího. Je čas na pohlazení duše i těla. Pohlazení tancem, speciálními meditacemi i dalším překvapením:-).

Meditace jsou aktivní a taneční, během kurzu meditace a rituály s přírodou, výklad karet, aromaterapie. Ženské meditace jsou jemné a laskavé. Podporují plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Uvolňují a léčí ženskou duši a uzdravují tělo. S hudbou, která využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Je zaměřená speciálně pro ženy.
Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravení těla, harmonizování psychické zátěže. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby. Dokáže zasáhnout příčinu jakéhokoliv problému a pracovat s ní. Kdo se chce přidat, zastavit si čas, navrátit klid, radost a jemnost do své duše, rezervujte si místo.

Kurz probíhá v krásné přírodě

Těším se na vás.
Denisa


V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasílám emailem před akci. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě J. Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí.

přihlášení
mobil : 603 171 612
email: denisa@pretia.cz

www.denisalinhartova.cz