de-Ženské meditace - "Tvořivost, hravost a kreativita"

22.06.2021

Téma je tvořivost, kreativita, radost a hravost v životě.....žít své poslání, naplnění, vizualizace svých snů a mnoho dalšího...

Datum: 22.-24.10. ( sraz v 16h - dle možností)

Místo: Údolí volavek ( www.udolivolavek.cz)

Cena: 2900,- Kč ( včetně ubytování)


Milé ženy,

Srdečně vás zvu na další prožitkový kurz ženských meditací, který je tentokrát víkendový.

Přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat - s nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. S hudbou, která pohladí vaší duši a zároveň rozjasní vaše srdce.

Téma je tvořivost, kreativita, radost a hravost v životě.....žít své poslání, naplnění, vizualizace svých snů a mnoho dalších..

Meditace jsou aktivní a taneční, během kurzu meditace a rituály s přírodou, výklad karet, aromaterapie a terapie tancem. Ženské meditace jsou jemné a laskavé. Podporují plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Uvolňují a léčí ženskou duši a uzdravují tělo. S hudbou, která využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Je zaměřená speciálně pro ženy.
Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravení těla, harmonizování psychické zátěže. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby. Dokáže zasáhnout příčinu jakéhokoliv problému a pracovat s ní. Kdo se chce přidat, zastavit si čas, navrátit klid, radost a jemnost do své duše, rezervujte si místo.

Kurz probíhá v krásné přírodě

Těším se na vás.
Denisa


V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasílám emailem před akci. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě J. Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí.

přihlášení
mobil : 603 171 612
email: denisa@pretia.cz
www.denisalinhartova.cz