de-"Život ve frekvencích" - Vladimír Ekart

06.04.2023

Datum: 6.-9.8.2022

Místo: Údolí volavek

Zveme vás na nádherné 3 dny ve frekvencích - živý workshop, kde se naučíme ponořit do velké hloubky naladění na frekvence Reconnective Healing.

Strávíme hodně času ve frekvencích, budeme to střídat s hlubokými meditacemi, čtením a povídáním na téma překladů z knihy Enochovy klíče a Šalamoun promlouvá.
Je to hluboce meditativní workshop, který nás vezme do spojení se sama sebou způsobem, který můžete v běžném životě jen těžko zažít.
Tento zážitek si dovolím nazvat vysoce transformativní a to pro kohokoliv a na jakékoliv úrovni vnímání i spirituální praxe.
A to všechno v nádherném prostředí prázdninového střediska Údolí Volavek uprostřed lesů v západních Čechách.
Chci vás vzít do společného zážitku, který prohloubí vaše vnímání toho, kdo jste a co vám dává v životě smysl.

Posledních 10 let jsem se zabýval velmi intenzivně metodou The Reconnection a Reconnective Healing, kterou přinesl Dr.Eric Pearl.

Stal jsem se nejen praktikem, ale i mentorem a instruktorem této metody.

Strávil jsem hodně času zkoumáním a praxí a naučil se, jak aplikovat hluboké poznání, které tato metoda přináší do každodenní praxe.

To změnilo můj život způsobem, který bych si nedokázal ani sám představit.
Během těchto několika dní s vámi budu sdílet to, co jsem se sám naučil a jak velmi jednoduše aplikovat propojení s těmito frekvencemi do našeho každodenního života.

Během našeho 3,5 měsíčního pobytu na Bali, na jaře 2020 jsem se ponořil do hlubšího zkoumání rozměru spojení skrze frekvence a spolu s překladem textů knihy Enochovy klíče jsem hledal možnosti a potenciál, který může do našeho života tento fenomén přinést.
Co znamená koncept super-vědomí uvnitř naší mnoharozměrné existence?
To celé chci s vámi sdílet na našem společném workshopu Život ve Frekvencích.

Pro přihlášení: https://www.vladimirekart.cz/zivot-ve-frekvencich