Cesta Jaguára - šamanská cesta za smrt

18.11.2021

Datum: 18.-21. listopadu 2021

Místo: Údolí volavek

Cena: 4.000,-Kč

Cesta Jaguára je jednou ze 4 cest, které musí šaman projít k získání osobní svobody. Jaguár je nejsilnější zvíře v pralese a nemá strach, a proto nás Cesta Jaguára učí zbavit se strachu

Nejsilnějším ze strachů je strach ze smrti, kterou se naše civilizace snaží vytěsnit, tváří se, že neexistuje. Přírodní národy vnímají smrt jako součást života, jako bránu do další dimenze, jako transformaci. Přijmutí smrti nám pomůže žít lepší život. Vědomí smrti nás vede k tomu žit tak, jako by každý okamžik mohl být poslední. 

Zvlášť nyní, kdy politici a média se nás snaží ovládat strachem - strachem z COVIDu, z uprchlíků, z inflace atd. - je důležité nahlédnout a zažít podstatu bytí a oprostit se od strachů, které nemusíme prožívat. Můžeme se pak více věnovat sobě, své rodině a svým snům. Můžeme aktivně tvořit svůj život a sami rozhodnout, které události vpustíme do svého života a necháme se jimi ovlivnit a budeme se jimi zabývat.

Hostem na tomto semináři bude Amarjit Modi Singh, který se bude věnovat tématu šamanů světla a temnoty.

Vše bude probíhat v nádherné nedotčené přírodě plné lesů a rybníků a to nám také umožní více splynout s přírodou a Vesmírem a pochopit toto naše propojení.

V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasíláme emailem před akcí. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě ☺. Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí.

Přihlášení:
mobil : 724074839 nebo 603171612
email: info@udolivolavek.cz

Kurz vede Filip Linhart. Dlouhodobě se zaměřuje na sílu mysli, na nalezení své životní cesty a svého poslání. Inspiruje se znalostí a zkušenostmi přírodních národů a šamanských kultur. Je propagátorem života v souladu s přírodou, spolu s manželkou založil přírodní centrum Údolí volavek.

Amarjit Modi Singh sám sebe označuje za "konzultanta Štěstí a Lásky". Je světoznámým "palm readerem" (čtení z ruky), učitelem meditací a léčitelem. Od mladého věku cestuje po celém světě, učí jak poznat a milovat sami sebe, abychom objevili tajemství života. Bližší informace na modisingh.com