— Ubytování —

Přírodní stavby

Nabízíme vám ubytování v různých přírodních stavbách, třeba i takových, jaké jste ještě neměli možnost vyzkoušet. Jak se v nich bydlí, jaké jsou jejich výhody, jaké jsou vůně různých stavebních materiálů. Jak plyne energie v standardním obdélníkovém obydlí a jak v kruhové stavbě.

Proto si nyní můžete vybrat mezi srubovou chatou, indiánským týpím a slaměno-hliněným domem. Do budoucna plánujeme další přírodní stavby a jaké, to se nechte překvapit:-)

Kromě toho můžete na přilehlé louce stanovat ať ve vlastním nebo námi pronajatém vybaveném rodinném stanu. Také nabízíme kempování pro karavany a obytné automobily.

— Teambuildingy —

Zažili jsme mnoho teambuildingů a jsme přesvědčeni, že vám umíme vytvořit opravdu mimořádný program přesně na míru. Kromě zmíněných přírodních staveb je možno začlenit techniky přežití v přírodě a různé hry s tím související, indiánské rituály (potní chýše a další), případně meditační a relaxační techniky. 

Teambuilding je možno zaměřit na konkrétní účel, například na sladění celého týmu nebo připravit podmínky pro důležitá firemní rozhodnutí.

Máte samozřejmě i možnost pronajmout si prostory s ubytováním a zajistit si celý program kompletně sami.

Pro podrobnější informace se prosím obraťte osobně.

Kurzy

Připravujeme různé kurzy a zároveň také nabízíme tento krásný prostor pro Vás, pokud u nás chcete svůj kurz, seminář nebo akci zorganizovat. 

Tyto kurzy i prostřednictvím sociálních sítí propagujeme a najdete je na záložce Akce. 

Při kurzech doporučujeme využít i okolní přírody. Účastníci kurzu nemusí být v kontaktu s dalšími návštěvníky i těmi posledními zbytky civilizace, které v našem centru jsou:-) Mohou pouze využít zázemí. Pro společné posezení, cvičení nebo meditace při kurzech nabízíme různě velké místnosti v hlavní budově, případně i kmenové týpí. Na přání se lze domluvit i na zajištění stravování.