- NÁŠ PŘÍBĚH -

Milujeme přírodu a jednoduchý život v souladu s ní. Proto jsme skoro 8 let hledali po celých Čechách místo v nedotčené přírodě, v blízkosti vody i lesa a přece dostupné autem. Našli jsme ho nakonec v krásné oblasti mezi Slavkovským a Manětínským lesem, v blízkosti Úterského potoka. Býval to úžasný tábor pro podnikovou rekreaci, který ale 15 let chátral.

Nyní zde tvoříme a budujeme přírodní centrum pro všechny, kteří milují čistou, nedotknutou přírodu, ticho, zvířata, hvězdy, jako ideální místo pro dovolenou, léčení i meditace. Najdete u nás kompletně zrekonstruované srubové chaty, některé z nich ve skandinávském stylu, i další přírodní stavby jako jsou týpí a hliněno-slaměný dům. K dispozici jsou tři různě veliké prostory pro kurzy a teambuildingy a velká jídelna s kuchyní. 

Můžete zde strávit dovolenou se svou rodinou, uskutečnit kurzy různého zaměření, pomůžeme Vám zorganizovat i zajímavou akci pro vaši firmu. 

V okolí je rozsáhlý les s mnoha kouzelnými místy a lesními rybníčky, 2 minuty chůze pak velký Zaječí rybník. Na výlet můžete vyrazit na hrady Gutštejn nebo Krasíkov, k poutnímu místu Panenky Marie ve skalách, do přírodního parku Úterský potok, do minizoo v Kokašicích a na mnoho dalších míst. Nedaleké Mariánské lázně nabízejí kromě ochutnávky lázeňských pramenů i možnost lyžování v zimě a golfu v letní sezóně.

V horkém létě je skvělý nápad vykoupat se v zatopeném lomu na Hradišťském vrchu u Konstantinových lázní. Údolí volavek přímo sousedí s cyklostezkou, v okolí jsou i stezky na kolečkové brusle.

Jedno z nejlepších míst v Čechách pro pozorování hvězd, bez světelného smogu.