Klid mysli

16.09.2021

Datum: 16.-19. září 2021

Místo: Údolí volavek

Cena: 4.000,-Kč

  • Chcete se naučit pracovat se svou myslí? 
  • Zkrotit své myšlenky? 
  • Vyčistit si hlavu, kdykoliv to budete potřebovat? 
  • Řešit správně situace bez přehnaných emocí a lépe se rozhodovat? 

V tomto kurzu se během 3 dní dostanete do hloubky a klidu své mysli, jaký jste zřejmě ještě nezažili. Naučíte se techniky, které můžete používat ve svém každodenním životě, abyste si takový vnitřní klid dokázali navodit a udržet i sami, abyste byli pány své mysli (přičemž u většiny populace je to mu naopak). Pochopíte základní zákonitosti práce s myšlenkami a jejich důležitost pro naplňování vašich snů, pro to, abyste žili takový život, jaký si přejete.

Naučíte se nahlédnout na vaše aktuální životní situace a najít z nich správnou cestu ven

Vyzkoušíte si meditační techniku Vipassaná s naším vzácným hostem Milanem Nesvadbou, který se této metodě již mnoho let věnuje.

Vše bude probíhat v nádherné nedotčené přírodě plné lesů a rybníků a to nám také umožní více splynout s přírodou a Vesmírem a pochopit toto naše propojení.

V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasíláme emailem před akcí. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě ☺. Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí
Přihlášení:
mobil : 724074839 nebo 603171612
email: info@udolivolavek.cz

Kurz vede Filip Linhart. Dlouhodobě se zaměřuje na sílu mysli, na nalezení své životní cesty a svého poslání. Inspiruje se znalostí a zkušenostmi přírodních národů a šamanských kultur. Je propagátorem života v souladu s přírodou, spolu s manželkou založil přírodní centrum Údolí volavek.