Kurz pro ženy - Ženské meditace „ Imunitní posílení„

01.11.2019

Datum:    1.-3.11. (sraz v 16h - dle možností při pátku:-)

Místo:      Údolí volavek 

Cena:      2200,- Kč (včetně ubytování)

Milé ženy,

Srdečně vás zvu na další prožitkový kurz ženských meditací....

přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat.
S nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. S hudbou, která pohladí vaší duši a zároveň rozjasní vaše srdce.

Téma je imunitní posílení, co nám říká naše tělo, probuzení vnitřní léčitelky, čím oslabujeme naše tělo, ženství, techniky na hubnutí, probuzení bohyně v nás a mnoho dalších. Meditace jsou aktivní a taneční, během kurzu meditace a rituály s přírodou, výklad karet, aromaterapie.Ženské meditace jsou jemné a laskavé. Podporují plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Uvolňují a léčí ženskou duši a uzdravují tělo. S hudbou, která využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Je zaměřená speciálně pro ženy.
Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravení těla, harmonizování psychické zátěže. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby. Dokáže zasáhnout příčinu jakéhokoliv problému a pracovat s ní.Kdo se chce přidat, zastavit si čas, navrátit klid, radost a jemnost do své duše, rezervujte si místo.

Kurz probíhá v krásné přírodě


Těším se na vás.
Denisa

V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasílám emailem před akci. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě:-). Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí. 


přihlášení
mobil : 603 171 612
email: denisa@pretia.cz
www.denisalinhartova.cz