Prožitkový kurz pro ženy – „Imunitní posílení“

06.10.2023

Téma je imunitní posílení, co nám říká naše tělo, probuzení vnitřní léčitelky, čím oslabujeme naše tělo a co vše nás oslabuje jako ženu, posílení ženství, možné i techniky na hubnutí. Umět život žít a nejen přežívat.


Datum :      6.-8.10. (sraz v 17h -dle možností)

Místo :        Údolí volavek 

Cena :         3.700,- Kč (včetně ubytování)

Milé ženy,

srdečně vás zvu na další prožitkový kurz.

Přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat.
S nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. S hudbou, která pohladí vaší duši a zároveň rozjasní vaše srdce.

Téma je imunitní posílení, co nám říká naše tělo, probuzení vnitřní léčitelky, čím oslabujeme naše tělo a co vše nás oslabuje jako ženu, posílení ženství, možné i techniky na hubnutí. Umět život žít a nejen přežívat.

Co vás čeká

 • spojení a nádherná síla s ostatními ženami v úžasné skupince, která už se tvoří
 • bezpečný uzavřený kruh s pochopením a láskou
 • setkání s umocňující silou nádherné přírody
 • v rámci kurzu osobní konzultace

Každá žena je jedinečná a něčím výjimečná. V kurzech tuto jejich jedinečnost a krásu probouzíme. Na kurzech vytváříme bezpečný prostor a každá žena může být svá i se svými stinnými stránkami, před nikým si nemusí na nic hrát a nemusí nosit žádnou masku. Tyto stinné stránky vezmeme, uchopíme do dlaní a s láskou společně přeměníme..... protože většinou to, co je naší nejhlubší stinnou stránkou je zároveň naším největším potenciálem.

V rámci kurzu

 • meditace jsou aktivní, taneční i klidové
 • rituály s přírodou
 • terapie tancem
 • aromaterapie
 • výklad karet
 • probuzení vnitřní síly
 • posílení ženství
 • intuice a mnoho dalších.
 • Je čas na pohlazení duše i těla. Pohlazení tancem, speciálními meditacemi a také se nechte překvapit J..

Vyzkoušíte si mnoho meditací a zažijete poznání, která přesahují hranice všedních dní. Naplníte a pohladíte svou duši..

Prožitkové kurzy

Teorii si můžete kdekoli přečíst, vaše hlava všechno ví, ale vaše srdce, vaše tělo, vaše duše to potřebuje procítit, prožít... Prožít sílu, procítit lásku, procítit vášeň a vše, co vaše tělo i duše potřebuje...pak nastává integrace....nádherné znovuzrození vás samých.


Ženské meditace

jsou jemné a laskavé. Podporují plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Uvolňují a léčí ženskou duši a uzdravují tělo. S hudbou, která využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Je zaměřená speciálně pro ženy.
Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravení těla, harmonizování psychické zátěže. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby. Dokáže zasáhnout příčinu jakéhokoliv problému a pracovat s ní.Kdo se chce přidat, zastavit si čas, navrátit klid, radost a jemnost do své duše, rezervujte si místo.

V ceně kurzu

 • náplň kurzu
 • inspirace, témata k zamyšlení, či k samostatnému zpracování před kurzem
 • ubytování www.udolivolavek.cz
 • krásné místo s keltskými kořeny, které už samo o sobě má nádherné léčivé schopnosti
 • večerní sauna

Chcete-li více informací o kurzu, a jak probíhá a jiné dotazy, neváhejte mě kontaktovat, ráda vám je zodpovím.

 • Podrobnosti kurzu zasílám emailem před akci.
 • Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě J.
 • Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí.

Těším se na vás.
Denisa

Přihlášení:
mobil : 603 171 612
email: denisa@pretia.cz
www.denisalinhartova.cz

Denisa Linhartová je průvodkyní osobního rozvoje, terapie tancem, terapie přírodou a roční školy "Léčivá síla ženy". Je také zakladatelkou projektu Relaxačních her pro děti Pretia kids.

Reference:

A protože lépe než já dokáží popsat kurzy ženy, které už kurzy prošly, tak vám přikládám pár referencí níže.

Deni pro nás vytvořila bezpečný prostor, v kterém jsem mohla být sama sebou bez jakéhokoli hodnocení. Denisy vedení bylo v jemnosti, přijetí, lásce, síle a humoru. Vždy setkání plné překvapení a dalších střípků do mé mozaiky. Silné okamžiky, které se zapsaly do každé buňky mého těla. Cesta poznání pokračuje... Děkuji Deni

Štěpánka

Deni jedním slovem díky!

Díky tobě jsem poznala spoustu úžasných žen. Víkendy s tebou nazývám "bonbónky pro duši". Máš obrovský dar a nebojíš se ho využívat. Jsem ti za vše nesmírně vděčná. Tvé kurzy vřele doporučuji všem ženám bez výjimky a hlavně těm, které se v životě tak trochu hledají a neví co se sebou, jsi nám úžasnou průvodkyní ❤️.

Vanda

Setkání s Denisou Linhartovou je pro mě v letošním roce jedním s dárků, které zůstanou na vždy .Její pozvání na taneční meditaci do Údolí Volavek mě posunulo dál a podpořilo v tom, že tanec je nutnou součástí mého života. Uvědomuji si, že je součástí života každé ženy a stačí jen vytvořit prostor. Díky tomu jsem si domluvila v Adalbertinu tělocvičnu a tančím, každou neděli. Dokonce se pomalu tvoří skupina žen a dívek co chodí se mnou.

Díky Denise jsem se v mnoha oblastech uvolnila. Rozhovory s ní nejsou o kecání, ale o zamyšlení a následných krocích. Její způsob koučování není o plnění úkol , ale o pohnutí. Potom nezbývá nic jiného než udělat to 😀

Děkuji Deni za poznání, bez Tebe nepoznaného.

Eliška Sembdnerová

Denisa má dar okamžitě objevit jádro problému, kde člověk tápe a neví kudy kam. Ne tím, že by vám řekla, co máte dělat. Nenásilně a jasně mě vždy dovede k tomu, že mám na výběr z několika cest a že není potřeba být fixován pouze na jedno řešení. A to jak v životě profesním, tak osobním. Dokáže neuvěřitelně přesně zformulovat mé myšlenky. Jakoby naprosto jednoduše otvírala dveře mých možností a schopností, o kterých bych jinak jen přemýšlela nebo je tušila.

Denisa je nevšední osoba, která vás naučí kráčet životem s lehkostí a radostí. A hlavně vám pomůže žít život, který vyhovuje právě vám a je vám v něm dobře. Je výjimečný kouč a patří jí můj velký dík.

Jana Ševčíková