Radost v srdci

17.02.2022

Radost v srdci je klidný vnitřní pocit štěstí, že vše je tak, jak má být, včetně toho, co označujeme jako "špatné" nebo "dobré" - vše tvoří harmonii, "kolo života", rovnováhu...


Datum:    17. - 20. února 2022

Místo:      Údolí volavek

Cena:      4.000,-Kč (za čtyřdenní kurz od čtvrtka nebo 3.000,-Kč třídenní kurz od pátku)


Radost v srdci je klidný vnitřní pocit štěstí, že vše je tak, jak má být, včetně toho, co označujeme jako "špatné" nebo "dobré" - vše tvoří harmonii, "kolo života", rovnováhu... Bez dobrého nemůže být špatné a naopak, v nás i v našem okolí lze nalézt všechny možné příchutě a varianty života a pocitů, prožitků - od extrémních verzí po konzervativnější - a to vše je v pořádku - na nás potom je, jakou realitu si tvoříme pro sebe a zejména, jak ji prožíváme. 

Tento svět je iluzí stejně jako svět snů a další světy. Na druhou stranu je to jen hra slov - tato "iluze" je tím, co máme, co prožíváme, je to největší dar Života a je na nás, jak s ním naložíme. Fakt, že připustíme vnímání tohoto světa jako "iluze", nijak nesnižuje jeho význam - jen otevírá mnohem větší prostor, jak s naším každodenním prožitkem a s naší realitou můžeme pracovat. 

Kromě jiného zažijete:

  • kakaový ceremoniál
  • meditace na otevření srdeční čakry
  • propojení se s přírodou podle dávného šamanského učení
  • dechová cvičení pro posílení energie a aktivaci šišinky, propojení s naší spiritualitou
  • cvičení a techniky na vyčištění energetického těla a vyladění čaker
  • a mnoho zajímavého povídání o každodenním tvoření našich životů

V rámci čtyřdenního kurzu se budeme navíc věnovat i "vytváření prostoru pro zdraví" a povídání i vyzkoušení technik energetického a mentálního léčení.


Vše bude probíhat v nádherné nedotčené přírodě plné lesů a rybníků a to nám také umožní více splynout s přírodou a Vesmírem a pochopit toto naše propojení.

V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasíláme emailem před akcí. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě ☺. Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí.


Přihlášení:

mobil : 724074839 nebo 603171612

email: info@udolivolavek.cz


Kurz vede Filip Linhart. Dlouhodobě se zaměřuje na sílu mysli, na nalezení své životní cesty a svého poslání. Inspiruje se znalostí a zkušenostmi přírodních národů a šamanských kultur. Je propagátorem života v souladu s přírodou, spolu s manželkou založil přírodní centrum Údolí volavek.