Relaxační hry pro děti - workshop pro rodiče, učitele, lektory

20.10.2023

Srdečně Vás zvu na úžasný zážitkový kurz - "Relaxační hry pro děti", kde Vás provedu uměním a schopností být svému dítěti nezávislým průvodcem, oporou i parťákem


Milí rodiče, učitelé, lektoři,  

být rodičem, učitelem, vnímám jako jednu z největších životních výzev a jako cestu k poznání sebe sama. Kurz bude probíhat v krásné přírodě Údolí volavek. Je určen pro dospělé, ale jste vítáni i s dětmi. Jen je třeba, aby jeden z rodičů zajistil hlídání a druhý se mohl plně věnovat kurzu. Každá cesta rodičovství a lektorství je individuální a originální, jako jsme My sami. Kurz je proto koncipován tak, aby byl pro Vás co nejpřínosnější. Zohledním Vaše aktuální témata. Otevřeme prostor jak pro společná sdílení, tak pro hledání Vaší osobní cesty rodičovství a lektorství.

Pokud se nám sejde více dětí, prostor dáme i jim. 😊

Chtěli byste naučit své děti relaxovat a zároveň si užít zábavu? Pomoci dětem se naučit pracovat se svým tělem a se svými emocemi? Rádi byste doma, ve školce i škole odlehčili a pochopili krizové situace? Zlepšili jejich soustředění a paměť?

Datum : 20. - 22. října 2023 od 17h

Místo : Údolí volavek (www.udolivolavek.cz)

Cena : 3700,-Kč / os., která se účastní kurzu

(pokud chcete jet celá rodina, kde se jeden účastní kurzu a ostatní si užijí víkend v přírodě, zavolejte, domluvíme se na příspěvku za ubytování)


Čemu se budeme věnovat?

  • Naučíte se základní relaxační techniky, které obohatí život nejen Vašemu dítěti ale i Vám 😊 Otevře Vám to prostor pro společné zážitky, které prohloubí vzájemnou důvěru a pochopení.
  • Naučíte se ke každé technice její význam
  • Dále pak budeme otevřeně diskutovat vaše dotazy.

Na co jsou relaxační techniky dobré?

  • Podporují vnímavost a pozornost dětí
  • Zvyšují sebedůvěru dítěte
  • Zlepšují paměť a soustředění
  • Zklidňují, uvolňují
  • Učí vnímat emoce a pracovat s nimi - emoce jako klíč k úspěchu, spokojenosti a vědomé schopnosti ovlivňovat svůj život.
  • Učí přirozené dětské sebeléčbě - schopnost vnímat, mít rád své tělo a dokázat mu jednoduše pomoci.

Workshop je prakticky založen. Relaxační hry jsou formou aktivních her, které si děti i dospělí užívají a přitom se učí. 

V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasílám emailem před akci. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě:-). Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí

Více o relaxačních hrách: https://www.denisalinhartova.cz/relaxacni-hry-pro-deti/

Informace pro učitele a lektory:

Po kurzech, v případě zájmu, navštívím i vaší školku, školu či skupinku, kde mohu ukázat relaxační hry přímo ve vaší školce nebo se podívat a pomoci s případnými aktuálními tématy.

Těším se na vás,

Denisa

Přihlášení:

mobil : 603 171 612
email: denisa@pretia.cz
www.denisalinhartova.cz

Kurz vede Denisa Linhartová, která je zakladatelkou projektu Relaxačních her pro děti. Tento nádherný projekt vznikl v roce 2010 a od té doby vede relaxační hry pro děti ve školkách, školách, i v různých centrech pro děti.


Reference:

Tak kde začít..? Při pohledu na zpět na workshop pro rodiče(relaxační hry pro děti) pro mě byl úžasný... A vlastně dal hodně hlavně mě jako mámě dvou lumpů, mých synů pětiletého Ondry a skoro tříletého Lukáška. Pokaždé, když se jako rodič ocitnete blíž dětské duši a dokážete jim i sobě pomoci najít ten správný ventil a zároveň pochopení, je to nádherné! A jak bych řekla Ondrovi " Vlastně je to takové kouzlo". A co se týče prostředí a majitelů, tak Údolí VOLAVEK na mě působilo krásnou energií klidu a přijetí. Dokonce se mi zde podařilo se úplně odříznout od každodenního světa doma a naplno si užít to kouzelné TEĎ a TADY s mojí rodinnou a úžasnými lidmi, kteří se s námi účastnili workshopu! Za mě doporučuji všem vyzkoušet kdo chce pracovat s energií sebe a svých dětí... Vše probíhalo v lehkosti a krásné plynulo... Touto cestou chci poděkovat Denisce! Deni DĚKUJI...💗 Zuzka