Relaxační hry pro děti (4-10 let) - kurz pro rodiče

07.10.2022

Milí rodiče,

Srdečně Vás zveme na úžasný zážitkový kurz - "Relaxační hry pro děti", kde Vás provedeme uměním a schopností být svému dítěti nezávislým průvodcem, oporou i parťákem. Nabídneme Vám praktickou cestu, která vede k efektivnímu řešení náročnějších situací a povede Vás k spokojenějšímu rodičovství. Být rodičem vnímáme jako jednu z největších životních výzev a jako cestu k poznání sebe sama. Pojďte s námi do toho! Kurz bude probíhat v krásné přírodě Údolí volavek. Je určen pro rodiče, ale jste vítáni i s dětmi. Jen je třeba, aby jeden z rodičů zajistil hlídání a druhý se mohl plně věnovat kurzu. Každá cesta rodičovství je individuální a originální, jako jsme My sami. Kurz budeme proto koncipovat tak, aby byl pro Vás co nejpřínosnější. Zohledníme Vaše aktuální témata. Otevřeme prostor jak pro společná sdílení, tak pro hledání Vaší osobní cesty rodičovství.

Pokud se nám sejde více dětí, prostor dáme i jim. 😊

Chtěli byste naučit své děti relaxovat a zároveň si užít zábavu? Pomoci dětem se naučit pracovat se svým tělem a se svými emocemi? Rádi byste doma odlehčili a pochopili krizové situace? Zlepšili jejich soustředění a paměť?

Datum : 7.- 9.10.2022 od 17h

Místo : Údolí volavek (www.udolivolavek.cz)

Cena : 3000,-Kč

Srdečně Vás zveme na workshop pro rodiče, kteří se chtějí naučit relaxační hry pro děti. Tento workshop je prakticky založen. Relaxační hry jsou formou aktivních her, které si děti i dospělí užívají a přitom se učí.

Čemu se budeme věnovat?

  • Naučíte se základní relaxační techniky, které obohatí život nejen Vašemu dítěti ale i Vám 😊 Otevře Vám to prostor pro společné zážitky, které prohloubí vzájemnou důvěru a pochopení.
  • Naučíte se ke každé technice její význam
  • Dále pak budeme otevřeně diskutovat vaše dotazy.

Na co jsou relaxační techniky dobré?

  • Podporují vnímavost a pozornost dětí
  • Zvyšují sebedůvěru dítěte
  • Zlepšují paměť a soustředění
  • Zklidňují, uvolňují
  • Učí vnímat emoce a pracovat s nimi - emoce jako klíč k úspěchu, spokojenosti a vědomé schopnosti ovlivňovat svůj život.
  • Učí přirozené dětské sebeléčbě - schopnost vnímat, mít rád své tělo a dokázat mu jednoduše pomoci. 

Více o relaxačních hrách: https://www.denisalinhartova.cz/relaxacni-hry-pro-deti/

Kurz probíhá v krásné přírodě
Těšíme se na vás.
Denisa a Štěpánka

V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasílám emailem před akci. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě:-). Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí


přihlášení
mobil : 603 171 612
email: denisa@pretia.cz
www.denisalinhartova.cz

Kurz vede Denisa Linhartová, která je zakladatelkou projektu Relaxačních her pro děti. Tento nádherný projekt vznikl v roce 2010 a od té doby vede relaxační hry pro děti ve školkách, školách, i v různých centrech pro děti.

a Štěpánka Poličová, která už přes 18 let jde po společné cestě s dětmi a jejich rodiči. Její role průvodce jí stále naplňuje. Způsob její práce je ovlivněn především Montessori pedagogickou, která se stala součástí jejího profesního i osobního života. 15 let vedla Montessori školky a je maminkou 6 letého syna Jonáše.