Šamanské léčení

04.11.2022

Datum: 4. - 6. listopadu 2022

Místo: Údolí volavek

Cena: 3.500,-Kč 


Šamanské léčení má odlišný přístup než naše západní medicína. Zaměřuje se hlouběji než k identifikaci vnějších příznaků a snaze o jejich odstranění. Nalézá příčiny dříve než se projeví v našich životech. Nalézá rodová zatížení, traumata z dětství, energetické vazby k osobám nebo událostem v minulosti, které bychom ve svých životech měli opustit. Na úrovni energetické i na úrovni uvědomění potom tyto zátěže odstraňuje a pomáhá nám žít ve zdraví, síle a svobodě. Pomáhá nám nalézt smysl našeho života a tím vstoupit do radosti a naplnění. Některé výsledky léčení se mohou projevit velmi rychle, některé se projeví za měsíce nebo roky. Důležité je ale pochopení tohoto šamanského přístupu a toho, že naším největším nepřítelem není nikdo jiný, než náš vlastní strach. A pokud se dokážeme zbavit strachu - ať už strachu o materiální zabezpečení, o své blízké nebo (a to zejména) strachu ze smrti, pak získáme skutečnou svobodu a jiné pochopení reality, ve které žijeme. Získáme jiný přístup ke tvoření, lásce a sounáležitosti, jakožto principům fungování Vesmíru, které nás budou provázet životem a dají mu vyšší smysl. 

Tento kurz je takovou menší "ochutnávkou" roční školy šamanského léčení, která bude začínat na jaře 2023.

Na kurzu si vyzkoušíte a zažijete:

  • povídání o medicínském kruhu, jednotlivé archetypy - v každé části kruhu si vyzkoušíme některé z praktických šamanských cvičení, které nám více tuto oblast přiblíží
  • povíme si základní principy šamanského přístupu k léčení a vůbec k životu a rozdílnost oproti tomu, jak k životu a medicíně přistupuje naše civilizace
  • naučíme se některé druhy dýchání a cvičení a jejich dopad na naše pocity a fungování během běžného dne
  • jak je důležité zbavit se starých zátěží než se můžeme naplno vydat za svým posláním
  • pohled na všechny úrovně přístupu k léčení i k životu - fyzickou, emoční / mysl, duševní i energetickou
  • nalezení své "pravé původní tváře"
  • vyzkoušíme si "čtení znamení osudu"
  • na závěr předání zasvěcení léčitele - Hampe Karpay


Vše bude probíhat v nádherné nedotčené přírodě plné lesů a rybníků.

V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasíláme emailem před akcí. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě ☺. Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí.

Přihlášení:

mobil : 724074839 nebo 603171612

email: info@udolivolavek.cz

Kurz vede Filip Linhart. Dlouhodobě se zaměřuje na sílu vědomí, na nalezení své životní cesty a svého poslání. Inspiruje se znalostí a zkušenostmi přírodních národů a šamanských kultur. Je propagátorem života v souladu s přírodou, spolu s manželkou založil přírodní centrum Údolí volavek.