Seminář mužsko-ženské synergie

09.09.2021

Datum: 9.-12. září 2021

Místo: Údolí volavek

Cena: 6.500,-Kč

  • Je pro vás vztah mezi mužem a ženou téma? 
  • Přejete si, ať už na osobní rovině, v partnerství či jakýchkoli jiných vztazích, mít tyto dva základní principy v rovnováze? 
  • Přejete si být ve svém středu, zažívat pocit rovnováhy a mít k sobě i ostatním vztah, který dodává sílu a posouvá vás dopředu správným směrem? 
  • Připravujeme na toto téma čtyřdenní transformační pobyt v přírodě.

Máte-li odvahu se doopravdy podívat do sebe a skrze pozornost se vidět a přijmout, je to ten nejlepší začátek pro spolupráci. Pomocí velmi jednoduchých technik se budete dostávat nejdříve sami k sobě a z tohoto místa teprve pomalu a citlivě k ostatním. Můžete se těšit na bezpečný prostor a velmi jemnou, avšak silnou práci na sobě.

PROGRAM:

- KAKAOVÁ CEREMONIE: otevření srdce

- POTNÍ CHÝŠE: očistný rituál
- ART INTIMITY THERAPHY: vrátíme důstojnost a sílu zpět do našeho pohlaví skrze léčivé malování posvátných sexuálních symbolů
- ZPĚV A TANEC: uvolnění a přijetí vycházející z toho, že jej každý umí, stačí to jen objevit
- VZÁJEMNÉ POZOROVÁNÍ muže a ženy: při tradičních činnostech
mužský a ženský program (tvorba)
- RITUÁL PŘIJETÍ: otevření se, autentické sdílení v láskyplném kruhu
Seminář je určen, pro ty kteří si uvědomují důležitost mužsko-ženské polarity a chtějí navázat zdravé, láskyplné a harmonické vztahy. Budeme se těšit na spolupráci na Semináři mužsko-ženské synergie Adam, Otka a Dominika.

Přihlašujte se na: https://www.facebook.com/events/324714806025638?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D