Ženské meditace - "Východ slunce"

18.03.2021

Datum:   18.-21.3.( sraz v 16h -dle možností)

Místo:     Údolí volavek ( www.udolivolavek.cz)

Cena:     3500,- Kč ( včetně ubytování)

Milé ženy,

Srdečně vás zvu na další prožitkový kurz ženských meditací....

přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat - s nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. S hudbou, která pohladí vaší duši a zároveň rozjasní vaše srdce.

Téma je uspořádat si život. Vyčistit, opustit či uzavřít minulost a otevřít se tak novým možnostem. Inspirujme se přírodou. Podívejme se na stromy, jak se zbavují listí, které přirozeně dosloužilo. Strom se nezbavuje kmenu, ani kořenů, jen listí, které už nepotřebuje, nechá odejít.

Kurz zakončíme v den rovnodennosti šamanským rituálem s podporou přírody a živlů přechod do nového "rozkvětu života". V rámci kurzu je dalším tématem posílení ženství, probuzení vnitřní ženy, terapie tancem, otevření naší 7. čakry a mnoho dalšího.

Meditace jsou aktivní a taneční, během kurzu meditace a rituály s přírodou, výklad karet, aromaterapie.Ženské meditace jsou jemné a laskavé. Podporují plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Uvolňují a léčí ženskou duši a uzdravují tělo. S hudbou, která využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Je zaměřená speciálně pro ženy.
Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravení těla, harmonizování psychické zátěže. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby. Dokáže zasáhnout příčinu jakéhokoliv problému a pracovat s ní.Kdo se chcete přidat, zastavit si čas, navrátit klid, radost a jemnost do své duše, rezervujte si místo.

Kurz probíhá v krásné přírodě
Těším se na vás.
Denisa

V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasílám emailem před akci. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě ☺. Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí
přihlášení
mobil : 603 171 612
email: denisa@pretia.cz
www.denisalinhartova.cz

Tentokrát v rámci kurzu:

Abychom si uspořádaly život, uzavřely minulost a otevřely se novým možnostem, se vše může začít dít už teď. Nebo se už děje? 😊 Vykroč vědomě na tuto cestu. Oč se jedná? Sama víš, že kam zaměříš pozornost, tam se věci začnou dít. A tentokrát, protože je kurz přichystaný na rovnodennost a energie bude silnější, než jindy 😊 můžeme společně zaměřit pozornost už teď a tady. Nabízím ti konzultaci zdarma, kdy tě povedu při tvé cestě k novému rozkvětu, otevření se potenciálu a hlavně naplnění radosti ve tvém životě a každý týden inspiraci zaměřenou na téma pořádek v životě. Můžeme dávat i společné chvilkové sdílení, když budeme mít chuť.