"Život v lásce a radosti" - Amarjit Modi Singh, Filip Linhart, Anna Linhartová

31.07.2021

Datum: ze zdravotních důvodů odloženo na podzim 2021 

Místo: Praha 2

Cena: 2.950,- Kč 

Jednodenní seminář zaměřený otázky, které si často klademe: Kdo jsem? Jaké je mé poslání? Jak se umět správně rozhodovat?

Součástí programu jsou meditace, přednášky, povídání, praktické procvičování technik i Face Yoga & mentální proměna.

Programem vás provedou Amarjit Modi Singh, Filip Linhart a Anna Linhartová.

Amarjit Modi Singh sám sebe označuje za "konzultanta Štěstí a Lásky". Je světoznámým "palm readerem" (tím, který čte z ruky), učitelem meditací a léčitelem. Od mladého věku cestuje po celém světě, učí jak poznat a milovat sami sebe, abychom objevili tajemství života.

Četl z ruky více než 60 tisíc lidí ze 193 zemí a vedl je cestou k objevení jejich darů a smyslu života.

Podrobnější informace o panu Singhovi na https://modisingh.com.

Filip Linhart vede kurzy zaměřené na sílu mysli, na nalezení své životní cesty a svého poslání. Inspiruje se znalostí a zkušenostmi přírodních národů a šamanských kultur. Je propagátorem života v souladu s přírodou, spolu s manželkou založil přírodní centrum Údolí volavek. 

Anna Linhartová je certifikovaným učitelem Face Yoga Method u Fumiko Takatsu. Jedná se o propracovanou, účinnou a holistickou metodu pro odbourání stresu, zlepšení nálady, zvýšení sebevědomí, zlepšení vzhledu, umění vnímání svého těla a mnohé další. (www.annyfaceyoga.com)

Kromě semináře je možno se k panu Singhovi objednat individuálně pro čtení z ruky, které bude probíhat o den dříve 30.7.2021

Jedno sezení trvá 30 minut. Cena za čtení z ruky 50 EUR, případný překlad z angličtiny je v ceně.

Pokud máte o seminář nebo čtení z ruky zájem, rezervujte se dopředu na e-mailech info@udolivolavek.cz nebo info@annyfaceyoga.com, případně tel. 603 171 612, 725 385 575 nebo 724 074 839.