— Akce —
 

Radost v srdci

17.02.2022

Radost v srdci je klidný vnitřní pocit štěstí, že vše je tak, jak má být, včetně toho, co označujeme jako "špatné" nebo "dobré" - vše tvoří harmonii, "kolo života", rovnováhu...

Prožitkový víkend vědomého pohybu změní váš pohled na cvičení a přístup ke svému tělu. 3 dny intenzivního vnímání svého těla a jemného pohybu vám přinesou víc než jen uvolněné tělo a dobrou náladu.

Cesta Jaguára je jednou ze 4 cest, které musí šaman projít k získání osobní svobody. Jaguár je nejsilnější zvíře v pralese a nemá strach, a proto nás Cesta Jaguára učí zbavit se strachu.

Třídenní seminář "Cesta ohně" Vám nabízí mnoho silných zážitků - mezi jinými: rituál indiánské potní chýše, chůze po střepech a přechod přes žhavé uhlí i autorské čtení, promítání a povídání na téma Cesty okolo duše a světa

TAJEMSTVÍ ROZŠÍŘENÉHO VĚDOMÍ INTENSIVE je víkendový prožitkový camp, který probíhá v nádherném koutě západních Čech, kde v úzké skupině stejně naladěných lidí odhalíte utajované tajemství rozšířeného vědomí.

Téma je léčivá síla ženy, kde probudíme svou vnitřní léčitelku a vědmu. Vyčistíme a uzavřeme situace, vzorce, které už v životě nepotřebujeme a nechceme, a které nám brání se otevřít novým možnostem..